Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

II NIEDZIELA ADWENTU . Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – 8 grudnia 2019 r.

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. ofiary zebrane w kruchcie przeznaczone są na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Mamy okazję wesprzeć duszpasterstwo katolickie w Gruzji.

2. Porządek kolejnych dni rekolekcji w poniedziałek i wtorek:
9.00, 17.00 (dla dzieci) i 18.30 dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i osób pracujących. Poniedziałek i wtorek zachęcam do wyspowiadania się. Tace z poniedziałku i wtorku przeznaczona jako wyraz wdzięczności dla księdza rekolekcjonisty.

3. Porządek roznoszenia opłatków w tym tygodniu: ul. Jana Pawła  26,
ul. Samsela 2, ul. Samsela  4 (nowy blok), ul. Kolbego 3 (nowy blok), SOBOTA ul. św. Wojciecha, ul. św. Dominika Savio, św. Franciszka.

4. Alumni V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku serdecznie zapraszają na sztukę pt. „Zostało mi pięć godzin…” na podstawie książki J. Fescha  „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”. Sztuka zostanie wystawiona w Auli Magna w WSD w Ełku 10 i 12 grudnia (wtorek i czwartek) 2019 roku. Serdecznie zapraszam….

5. Jest taka godzina w ciągu roku, gdy Niebo otwiera się szeroko dla każdego człowieka. Przez 60 minut na świat wylewają się fale łask. W tej godzinie nawrócić się może nawet najbardziej zatwardziały grzesznik. Ta godzina, to GODZINA ŁASKI, która jest wyjątkowym prezentem dla ludzkości od Niepokalanej. Przypada 8 grudnia o godz. 12.00. Zachęcam do udziału w godzinie łaski w dniu Matki Bożej od godz. 12.30 do 13.00.