II Niedziela po Narodzeniu Pańskim- 4 stycznia 2015r.

•Spotkanie opłatkowe rady parafialnej i wszystkich wspólnot dzisiaj 4 I w niedzielę po Mszy 18.00.
•6 stycznia we wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, po każdej Mszy świętej poświęcenie kredy. Orszak III Króli godz. 13.00 z placu św. Jana Pawła II
•Rozpoczęliśmy budowę: Wykop – firma parafianina Wojciecha Chrzanowskiego „STAW”. Zdjęcia z pierwszego dnia budowy zamieszczone są w galerii na stronie internetowej naszej parafii. Fundamenty – firma naszego parafianina BUD-MAX – p. Janusza Bondziula. Geodeta – parafianin p. Bogdan Kontrym
•Za tydzień II niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na budowę przedszkola.
•Kolędę jako wizytę duszpasterską rozpoczynamy jutro 5 stycznia w poniedziałek. W tygodniu od 15.30 z wyjątkiem soboty. W sobotę rozpoczynamy od godz. 10.00 .
•W czasie wizyty kolędowej powinna być obecna w miarę możliwości cała rodzina. Na stoliku odświętnie przystrojonym powinien być krzyżyk i dwie świece (albo przynajmniej jedna) i kropidło z wodą święconą oraz Pismo Święte.
•Każda rodzina otrzyma folder wspólnotami działającymi w naszej parafii.
•W tym roku chcemy w rodzinach porozmawiać na dwa tematy:

1. W jaki sposób widzisz możliwość zaangażowania się w życie Parafii?
2. Która z istniejących wspólnot odpowiada Twojej potrzebie pogłębienia więzi z Chrystusem i wspólnotą parafialną?

•Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów z religii oraz indeksów.
•Podczas kolędy mamy okazję złożyć ofiary na Kościół wg. możliwości. W tym roku przeznaczymy na budowę naszego przedszkola katolickiego. Jako parafia będziemy mieli dużą salę na piętrze przedszkola na przedstawienia, festiwale, przeglądy, spotkania większych grup.
•Ofiara kolędowa jest całkowicie dobrowolna i przeznaczona jest na utrzymanie kapłana.
•Zachęcam, aby podczas wizyty kolędowej każda rodzina zamówiła w znaczeniu zarezerwowała przynajmniej jedną Mszę św. o błogosławieństwo w rodzinie, czy też w intencji bliskich zmarłych. (Ofiarę za Mszę można złożyć później czy nawet przy odprawieniu).

Porządek kolędy 2014 cz. I

od 15.30
5 stycznia –(poniedziałek) 1 dzień – ul. Matki Teresy z Kalkuty 7 (1-44)
5 stycznia – (poniedziałek) 2 dzień – ul. Matki Teresy z Kalkuty 7 (45-67)