Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Wielkanocy Niedziela Biblijna – 18 kwietnia 2021 r.

  1. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię. Zapraszamy w tym tygodniu do wsłuchiwania się w Słowo Boże czytane u nas w kaplicy przez ludzi świeckich od godz. 16.30. Zachęcam do zgłaszania się do czytania.
  2. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. Msze Święte u nas tego dnia o godz. : 7.15 i 17.00. W tym dniu nasz pasterz bp. Jerzy obchodzi imieniny otoczmy naszymi modlitwami.
  3. W kwietniu i maju w niedzielę w ramach praktyki z pomocą duszpasterską będziemy gościli dk. Pawła z Olecka.
  4. Następna niedziela (Niedziela Dobrego Pasterza), jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpocznie tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Taca na WSD w Ełku.
  5. Zachęcamy do zaopatrzenia się w prasę katolicką.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Wpłynęło 500 zł.