III PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

wigilia 2014.mp4„Śpiewajmy Bogu… śpiewajmy…”

Kościół p.w. Św. Jana Pawła II w Ełku

ul. Św. Maksymiliana Marii Kolbego 7

Cele:

• kultywowanie tradycji rodzinnego kolędowania
  • pobudzenie zainteresowania śpiewem i tradycją wśród dzieci i ich rodzin
  • prezentacja umiejętności wokalnych młodych wykonawców

Regulamin:

1. Adresatami przeglądu są uczniowie szkół podstawowych zamieszkali na terenie Parafii p.w. św. Jana Pawła II i Parafii p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku.
  2. W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne. Mile widziane zespoły rodzinne.
  3. Uczniowie zgłaszają chęć udziału w przeglądzie do katechetów w terminie nie przekraczającym 19 grudnia 2014 r.
  4. III Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015r. o godz. 9:30.
  5. Uczestnicy przeglądu przygotowują kolędę lub pastorałkę w języku polskim z towarzystwem akompaniamentu lub z podkładem muzycznym (nie zawierającym wokalu, podkład na nośniku pendrive).
  6. Organizator zapewnia nagłośnienie wokalu (mikrofon) i odtwarzacz podkładu muzycznego.
  7. III Przegląd Kolęd i Pastorałek ma formę konkursu. Przewidziano nagrody w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-I, II-III, IV-VI.
  8. Patronat nad konkursem sprawuje Proboszcz Parafii św. Jana Pawła II w Ełku – ks. Dr Tadeusz Białous.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego oddawania czci Bogu poprzez kolędowanie!!!