Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU– 11 marca 2018 r.

1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Apostołowie Pana” zaprasza na Mszę Świętą i adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, która odbędzie się w środę 14 marca o godz. 19.00. Po Adoracji możliwość modlitwy wstawienniczej. Zapraszamy!

2. Zapraszam do udziału w nowennie św. Józefa – Wielkiego Orędownika Kościoła. Każdego dnia po Mszy św. Wieczornej. ”

3. Za tydzień drogi krzyżowej o 16.30 nie będzie ponieważ w najbliższy piątek Droga Krzyżowa ulicą naszego Osiedla (ul. św. Jana Pawła II.) Droga Krzyżowa rozpoczęcie o godz. 19.00 w kościele św. Rafała Kalinowskiego, zakończenie w naszej kaplicy. Zachęcam do udziału całymi rodzinami. W sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii z rodzicami oraz młodzież bierzmowaną. Starsi kto nie może w całości to chociaż kilka stacji.

4. W najbliższą środę o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne wybranych rodziców dzieci I Komunijnych w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” w celu omówienia dekoracji. Za tydzień w niedzielę 18.03.2018 r. na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie modlitewników.

5. Mamy zaproszenie na Misterium Męki Pańskiej: W sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową, 24 marca 2018 roku w godz.: 19:00 – 21:00, na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku, w miejscu, gdzie w roku 1009, podczas kolejnej wyprawy misyjnej na Prusy, poniósł śmierć męczeńską mnich benedyktyński i biskup św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, zostanie odegrane wielkie plenerowe widowisko pasyjne – Misterium Męki Pańskiej, wg scenariusza i w reżyserii ks. Mariusza Pawliny.

6. W roku 2018 obchodzimy 130 rocznicę urodzin oraz 75 rocznicę męczeńskiej śmierci Błogosławionej. Z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Augustowie organizuje Ogólnopolski Konkurs Literacki pod hasłem „Błogosławiona z Lipska nad Biebrzą”. Z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych im. Króla Zygmunta Augusta ogłasza Ogólnopolski Konkurs Literacki pod hasłem „Błogosławiona z Lipska nad Biebrzą”. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:- poetyckiej,- prozatorskiej.
http://augustow24.pl/info/konkurs—blogoslawiona-z-lipska-nad-biebrza-.18195.html

7. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
– Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę

8. Możemy już składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do puszki.

9. Mamy 5 nowych ławek. Zamówiliśmy kolejne. Zachęcam ktoby chciał ufundować ławkę, czy złożyć ofiarę na ten cel .

10. Przypominam trwa nabór do naszego katolickiego przedszkola ” U Lolka”. Na pewno warto i to inwestycja na przyszłość. Solidne na wartościach wychowanie. Już mamy zapisy.

11. Bóg zapłać pomoc w przygotowanie posiłków kapłanom z dekanatu i rekolekcjoniście. Nie będę wymieniał z imienia i nazwiska żeby nie pominąć. Dożo osób i to piękne i na pewno miłe Bogu. Bezinteresowne zaangażowanie się.