Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV NIEDZIELA ZWYKŁA -21 stycznia 2018 r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. W I Piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Taca na fundusz zakonu sióstr Karmelitanek z Ełku, Tego dnia przynosimy świece. Msze św. Godz. 7.15, 17.00. Od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W I sobotę wspomnienie św. Błażeja patrona chorych na gardło. Od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Od jutra do piątku wyjeżdżam z młodzieżą harcerską na Zimowisko do Sejn. Zastępuje ks. Paweł.

4. Podsumowanie kolędy.

Wielkie Bóg zapłać za życzliwość i ofiary złożone na budowę Domu Parafialnego. Zebraliśmy 48 090 zł. Zebraliśmy 17 tysięcy więcej niż w ubiegłym roku. Dziękujemy za wszelką gościnność przy okazji kolędy, za wszelkie rozmowy. Parafianie żywo interesowali się budową Pomnika za Ojczyznę przy naszej parafii jak również budową Domu Parafialnego i funkcjonowaniem Katolickiego Przedszkola „ U Lolka „ działającego przy parafii.