Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Niedziela Chrystusa Króla – 22 listopada 2015 r.

1. Za tydzień rozpoczniemy adwent.

2. Za tydzień 29 listopada  po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Można zapisywać się w zakrystii. Przypominam klasy II gimazjum.

3. Serdeczne Bóg zapłać składam osobom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia pt. „Święty Jana Paweł II – Papież Polak” . Wszystkim, ale to wszystkim. Dziękujemy Pani Marii Chaberek za napisanie pięknego scenariusza.

4. W tygodniu 18 listopada mieliśmy piękną uroczystość w naszym Katolickim Przedszkolu : Pasowanie na przedszkolaków. Uroczyście 36 przedszkolaków zostało pasowanych. Gościliśmy na tej uroczystości zacnych gości : Pana Tomasza Andrukiewicza – Prezydenta Miasta Ełk, Pana Starostę Powiatu Ełckiego Marka Chojnowskiego, Pana Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im. Marii Konopnickiej Jarosława Obryckiego.

5. Zapraszam na spotkanie pt. „Stop deprawacji w edukacji” w ECK-u 30 listopada o godz. 18.30 wszystkich rodziców, nauczycieli i wychowawców.

6. Porządek roznoszenia opłatków w tym tygodniu: Pani Organistka odwiedzi mieszkańców ulicy: Wielkanocna 8.10, 1 oraz Matki Teresy z Kalkuty 3, 5.