Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego-27 marca 2016 r.

1 . Ruch Ewangelizacyjny Gloriosa  Trinita serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w Chrystusie na Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Będzie to 7 czwartkowych spotkań kończących się wylaniem darów Ducha Świętego. Pierwsze spotkanie odbędzie  się już 7 kwietnia o godz. 17:30.  Plakat informujący o tym Seminarium znajduje się w kruchcie kościoła. W imieniu Księdza Zbigniewa oraz członków Gloriosa Trinita bardzo zapraszam do udziału w rekolekcjach.

2.  II Dzień  Świąt Msze święte jak w każdą niedzielę: 8.00, 11.00 i 17.00. Taca na Katolicki Uniwersytet im. Jana Pawła II w Lublinie.

3. W pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. Wieczornej. W pierwszą sobotę miesiąca 2 kwietnia XI rocznicę narodzin dla nieba JP  II zapraszam na 21.00 –  Apel Jasnogórski i czuwanie modlitewne do godziny śmierci 21 37.

4. Bóg zapłąć, tym którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego poprzez upiększenie liturgii. Dziękuję Gloriosie Trynita i Akcji Katolickiej za bardzo piękne dekoracje Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Pani Ewie Pogórskiej naszej nauczycielce z Przedszkola za ładne namalowanie Chrystusa do Ciemnicy i dekoracji w prezbiterium. Bardzo dziękuje wszytkim, ponieważ w tym roku wielu przybyło na sprzątanie świątyni w wielką środę.

5. Zdjęcia z Wielkiego Czwartku i Piątku, Wigilii Paschalnej i Mszy Rezurekcyjnej możemy oglądać na stronie internetowej….

6. Trwamy w Nowennie przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam  o godz. 15.00 do udziału w nowennie.