Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Uroczystość Świętej Rodziny – 27 grudnia 2015r.

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie.

2. Składam serdeczne podziękowania Państwu Dziurdzikowskim z Prostek za umożliwienie powstania Żywej Szopki Bożonarodzeniowej. Dzisiaj ostatni dzień otwarcia od godz. 9.00 do 18.00.

3. Bóg zapłać za udekorowanie żłóbka wspólnocie: Odnowie w Duchu Świętym „ Apostołowie Pana”. Podziękowania składam tym, którzy wsparli dekorowanie choinek i sprzątanie świątyni: Wiesławowi Abryckiemu, rodzinie Kochanowskich, Mariuszowi Laskowskiemu, Markowi Klukiewiczowi, Pani Szarneckiej, Rodzinie Skowyszów, Magdzie Jurek, Januszowi Bondziul, Marzannie Leszczyńskiej. Szczególne podziękowania Pani Małgorzacie Waszkiewicz i Katarzynie Sasim za piękne dekoracje Bożonarodzeniowe. Panu Wiesławowi Buczko za ufundowanie choinek przy Ołtarzu Miłosierdzia.

4. Za tydzień 3 stycznia spotkanie opłatkowe o 18.30 na dużej sali na górze w Przedszkolu. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich radnych parafialnych, wszystkich członków wspólnot działających przy parafii, ministrantów, harcerzy, wszystkich zaangażowanych w życie parafii.

5. 31 grudnia w czwartek ostatni dzień w roku sylwester. Zapraszam bardzo serdecznie na Mszę Świętą o godz. 17.00, aby pożegnać z Bogiem stary rok. Po Mszy Nabożeństwo okolicznościowe.

6. 1 stycznia w piątek Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (uczestnictwo we Mszy Świętej obowiązkowe wynikające z przykazań kościelnych). Porządek niedzielny: 8.00, 11.00, 17.00. 1 stycznia będzie szersza relacja z dotychczas prowadzonych prac, dochodów, wydatków, planów na przyszłość parafii.

7. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Msze święte przypominam o godz. 7.00 przez cały styczeń. W I sobotę będzie wcześniej ustalona adoracja od 15.00 do 17.00 i  Msza święta.

8. Przypominam, że 10 stycznia rozpocznie się  Przegląd Kolęd i potrwa do Mszy Św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam wszystkich, aby posłuchać śpiewu  kolęd naszych małych wykonawców.

9. Kolędę jako wizytę duszpasterską rozpoczynamy 2 stycznia  w sobotę. W tygodniu od 15.30 z wyjątkiem soboty. 2 stycznia w sobotę od godz. 10.00 odwiedzę mieszkańców ul. Wielkanocna 10.  W Nowy Rok podam dalszy porządek kolędy.