Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6 maja 2018 r.

1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Apostołowie Pana” zaprasza na Mszę św. i adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, która odbędzie się w środę 09.05 o godz. 19.00. Po Adoracji możliwość modlitwy wstawienniczej. Zapraszamy!

2. Katolicki Ruch Ewangelizacyjny Gloriosa Trinita serdecznie zaprasza na rekolekcje wakacyjne do Giżycka w dniach 18 – 25 sierpnia w hotelu Europa. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Święciński, założyciel wspólnoty. Szczególnie zapraszamy młodzież od 14 roku życia. Koszt wyjazdu dla młodzieży to 400 zł. Ponadto zapraszamy całe rodziny, bliższe informacje zamieszczone są w przedsionku kościoła.

3. W najbliższą sobotę obchodzić będziemy o godz. 9.30 i 12.00 uroczystość I Komuni świetej, powieżajmy naszej modlitwie dzieci. MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI RODZIN przed komunią w piątek od godz. 16.00

4. Sprzątanie świątyni na I Komunię świętą:
– poniedziałek – sprzątanie gruntowne kaplicy godz. 19.00 grupa rodziców dzieći z Mszy św. na 9.30
– czwartek -sprzątanie kaplicy od godz. 19.00 grupa rodziców dzieci z Mszy św. o 12.00
– w czwartek o godz. 18.00 Tatusiowie całe obejście placu kościelnego.
– grupa dekorująca wg. ustaleń
Proszę o podejście z sercem.

5. Cegiełka na Budowę pomnika Bramy Niepodległości.

6. W Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (19 maja 2018 r. – sobota), w Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej będziemy przeżywać kolejne Spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, transmitowane przez Radio Maryja i Telewizję „Trwam” pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. W tym roku każda z przybywających grup Matce Bożej przywozi szczególny dar:
*Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe – przywożą serca z napisem „Żyje we mnie Chrystus” oraz, za co dziękują i o co proszą. Niech będzie to wyrazem przyjęcia do waszych serc Chrystusa. Program spotkania w Studzienicznej rozpoczyna się już o godzinie 10.00. Natomiast o godzinie 12.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jerzego Mazura Biskupa Ełckiego z udziałem dzieci transmitowana przez Telewizję Trwam. Koszt wyjazdu 20 zł. Wpłaty zapisy u Pań Katechetek.

7. Zapraszam 27 maja na kolejny Festyn Rodzinny organizowany przez Katolickie Przedszkole „ U Lolka” . Rozpocznie się Msza św. o godz. 11.30. Natomiast od 9.30 do 11.30 na Festiwal piosenki pt. Ełckie rodziny śpiewają o Ojczyźnie.

8. Nabożeństwa majowe 16.30.
9. Msza św. dziękczynna za peregrynację MBF w bloku na ul. Wielkanocna 10 będzie odprawiona 13 maja o godz. 8.00.