XII Niedziela Zwykła– 23 czerwca 2024 r.

1. Dziś gościmy misjonarza ks. Arkadiusza Dardzińskiego z Talzanii pochodzący z naszej diecezji. Wygłosi Słowo Boże i po Mszy św. zbierze ofiary na rzecz parafii w której posługuje.

1. Za tydzień przybędzie ks. Wielgat Kamil i będzie zapraszał nas na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie można polecić swoje intencje pielgrzymom.

1. Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Modlitwą otaczamy naszego solenizanta ks. Jana Skorupskiego. Niech Pan Bóg błogosławi na dalsze lata posługi kapłańskiej w naszej parafii.

1. W sobotę przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła – ofiary na tacę przeznaczone dla Stolicy Apostolskiej.

1. Rozpoczyna się czas wakacyjny. Pamiętajmy, aby to były wakacje z Bogiem. Niech nasz patron św. Jan Paweł II czuwa nad wszystkimi odpoczywającymi na terenie naszej parafii oraz parafianami wyjeżdżającymi na wakacje.

7. Ze wspólnoty pożegnaliśmy śp. Ryszarda Klimas , l. 67 pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek….