XII NIEDZIELA ZWYKŁA- 24 czerwca 2018 r.

1. W terminie od 20 do 14 sierpnia jeśli rodzinnie chciałby ktoś wyjechać na naszą bazę harcerską koło Rajgrodu na kilka dni jest taka możliwośc. Domki 4 osobowe.

2. Przedszkole organizuje wyjazd wązkotorówką z Ełku do Sypitek 29 czerwca. Piękna atrakcja. Można zapisać się dzieci do V klasy z opiekunem. Zapraszam. Zapisy w zakrystii……. Koszt 15 zł z Przedszkola i ministranci, schola. Inni 20 zł.

3. Polecajmy modlitwie budowe Bramy Niepodległości oraz Domu Parafialnego.

4. Podjęliśmy współpracę z renomowaną ogólnopolską szkołą języka angielskiego Early Stage (czyt. erli stejdż). Od września zajęcia będą odbywały się w Ełku również na terenie naszego katolickiego przedszkola. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat na intensywny i kreatywny kurs j. angielskiego według autorskiego programu. Więcej szczegółów na www.earlystage.pl lub u pani dyrektor filii, p. Magdaleny Kowalko tel: 512 462 743. Liczba miejsc ograniczona.
5. W najbliższą sobotę 30 czerwca 2018 r. o godz. 11.00 bp. Jerzy Mazur udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszam do udziału w uroczystość całą parafię.

6. Jest możliwość wyjazdu na Pielgrzymkę Chorych do Studzienicznej 7 lipca 2018 r. Szczegóły na plakacie.

7. Siostry Karmelitanki zapraszają na peregrynację Obrazu św. Józefa 26 czerwca o godz. 18.00 Szczegóły na plakacie.

8. Wszystkim wypoczywającym na terenie parafii jak i wyruszającym na wakacje, urlopy życzę udanego wypoczynku i opieki naszego patrona św. Jana Pawła II.

9. W piątek przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła porządek Mszy św. godz. 7.15, 17.00. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.