Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA– 30 czerwca 2019 r.

1. W okresie wakacji zachęcamy do wzięcia udziału w XXVII Ełckiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę, która będzie trwać od 28 lipca do 11 sierpnia 2019. Przewodnik grupy Jaćwingowie Ełk zaprasza wszystkich zainteresowanych pielgrzymką na pierwsze spotkanie przed pielgrzymkowe. Odbędzie się ono w dzisiejszą niedzielę w parafii Chrystusa Sługi w Ełku po Mszy św. o godz. 18:00. Szczegóły podane są na plakacie przy wejściu do Kościoła.

2. Pierwsza piątek i pierwsza sobota miesiąca w tygodniu od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszam.

3. Od piątku do niedzieli gościmy ok. 30 młodzieży z Hiszpanii w naszej parafii. Spotkania będą miały charakter wymiany doświadczeń wiary i kultury. Za tydzień 7 lipca moja rodzinna parafia Rygałówka obchodzić będzie 100 lecie istnienia jako katolicka. Udaję się na powyższe uroczystości.

U nas kazania wygłosi ks. Andrzej Stokłosa pracujący na Łotwie. Zbierze ofiary na rzecz swojej parafii. To będzie nasza pomoc dla ubogiej parafii na wschodzie.

4. Zapraszamy do chóru parafialnego. Spotkania w środę po Mszy św.