Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA -21 października 2018 r.

1. Nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30.
Modlitwie różańcowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
22. X (poniedziałek) Dzieci
23. X (wtorek) Akcja Katolicka
24. X (środa) Dzieci
25. X (czwartek) Odnowa w Duchu Świętym „Apostołowie Pana ”
26. X (piątek) – róża różańcowa św. Faustyny Kowalskiej
27. X (sobota) – róża różańcowa św. Jana Pawła II
28. X (niedziela) – Gloriosa Trynita

2. Zapraszam do pogłębienia wiary poprzez Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej, które rozpocznie się już 22 X w poniedziałek o godz. 17.00 i będzie trwało przez 7 poniedziałków. W imieniu Wspólnoty Gloriosa Trynita serdecznie zapraszamy. (Treść zaproszenia). Plakat w kruchcie.
3. Zbliża się listopad. Czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Po Mszy św. możemy zabrać ze sobą karteczki na wypominki jednorazowe i na Msze św. nowennową za zmarłych.
4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 w naszym katolickim przedszkolu Bal Wszystkich Świętych. Zapraszam wszystkie dzieci do zabawy. Może już na Mszę zapraszam w przebraniach świętych.

5. Za tydzień o godz. 15.00 miejski Marsz świętych z katedry św. Wojciecha do parafii NMP Królowej Apostołów organizowany przez Akcję Katolicką. Zapraszamy do udziału w Marszu.

6. W tygodniu odeszli do Pana ze wspólnoty parafialnej śp. Ryszard Jeruć oraz były wieloletni proboszcz, budowniczy kościoła św. Rafała Kalinowskiego – ks. Stanisław Kutwiński. Wieczny odpoczynek ……