XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 października 2019 r.

1. Siostry z Domu Samotnej Matki serdecznie zapraszają 12 października  po Mszy św. o 17:00, do sali na górze w przedszkolu „U Lolka”, na pełnometrażowy film o Apostołce Miłosierdzia Bożego pt.: „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia”, którego twórcą jest Piotr Weychert. Jest to udramatyzowany dokument, który słowami świadków opowiada o życiu św. Faustyny i potędze Bożego Miłosierdzia. W filmie obok materiałów archiwalnych są inscenizowane sceny z udziałem aktorów, uzupełnione animacjami komputerowymi i efektami wizualnymi.

2. Zapraszam każdego dnia 16.30 na różaniec. Modlitwie różańcowej  w tym tygodniu przewodniczą:

6.X Gloriosa Trynita

7X Dzieci
8X Czciciele Miłosierdzia Bożego
9X Dzieci

10X Róża Różańcowa rodziców za dzieci św. Faraniszka i św. Hiacynty

11X Harcerze
12X Siostry Matki Bożej Miłosierdzia

13.X Gloriosa Trynita

3. 20 października obchodzić będziemy uroczystości odpustowe św. Jana Pawła II

4. Za tydzień 13 października wybory w naszej Ojczyźnie. Przypominam o obowiązku obywatelskim. Do odczytania mamy list przewodniczącego EP. Posłuchajmy z uwagą.

Jako katolicy mamy obowiązek moralny głosować na ludzi reprezentujących nasz katolicki system wartości. Inaczej czyniąc to jakbyśmy siebie samego zdradzali.

5. Za tydzień druga niedziela miesiąca ofiary przeznaczone są na prowadzone prace budowlane przy Domu Parafialnym. Chcemy uruchomić salki w piwnicy na spotkania.

6. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca o 17.30 można uzyskać porady prawne od naszego radcy prawnego Ewy Lelmacher.

7. Jutro 7 października o godz. 18.30 spotkanie rady duszpasterskiej i ekonomicznej w naszym katolickim przedszkolu „U Lolka”.

8. Po Mszy św. wystawa misyjna kleryków WSD, jest możliwość wesprzeć Misje św. Zachęcam.