XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października

1. 14 października Dzień Edukacji Narodowej – ogarnijmy modlitwą wszystkich nauczycieli i wychowawców.

2. Zgodnie z zapowiedzią dzisiejszej niedzieli w Dzień Papieski po każdej Mszy św. uczniowie z Szkolnego Koła Caritas będą zbierać datki do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Za tydzień będziemy przeżywali odpust parafialny św. Jana Pawła II. Serdecznie zachęcam do licznego udziału w uroczystościach i skorzystania ze spływających łask Bożych.

4. Odpust bezpośrednio poprzedzi „Renowacja Pierwszych naszych Misji Świętych”, która odbędzie się 16 i 17 i 18 października. (piątek, sobota, niedziela). Przybędzie do nas nasz misjonarz Ojciec Marek Kowalski (paulin z Mariupola), który będzie nas umacniał Słowem Bożym.

Porzędek Renowacji Misji:

16 października Piątek:

godz. 16.30  – różaniec

godz. 17.00 – Msza dla dzieci z rodzicami (zwłaszcza przygotowującymi się do I Komunii Świętej)

godz. 18.30 – Msza dla bierzmowanych i rodzin oraz wszystkich pracujących dłużej. Po Mszy św. bezpośrednio apel Jasnogórski

17 października sobota (możliwość spowiedzi świętej):

godz. 11.00 Msza św. – Msza dla bierzmowanych i rodzin.  Msza dla dzieci zwłaszcza przygotowujących się do I Komunii Świętej z rodzicami. Po Mszy próba procesyjna …..(zapraszam wszystkie dzieci do sypania kwiatków, niesienia różańca procesyjnego)

godz. 16.30  – różaniec

godz. 17.00 – Msza św. dla  Kół Różańcowych i wspólnot parafialnych i wszystkich wiernych. Po Mszy św. Apel Jasnogórski

18 października Niedziela Odpustowa

godz. 8.00 Msza św.

godz. 11.00 Msza św. z procesją Eucharystyczną