Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 października 2019 r.

1. Nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Możliwość spowiedzi podczas różańca. Modlitwie różańcowej przewodniczą i prowadzą krótkie rozważania :
28. X (poniedziałek) Dzieci
29. X (wtorek) Róża różańcowa pw. św. Jana Pawła II
30. X (środa) Dzieci
31. X (czwartek) Czciciele Miłosierdzia Bożego
2. W najbliższy I Piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Wystawienia Najświętszego Sakramentu nie będzie. Post nie obowiązuje. Porządek Mszy św. : 8.00, 10.00, 17.00. O godzinie 11.00 Msza św. na cmentarzu głównym.
Która rodzina jeszcze tego nie uczyniła po Mszy św. możemy zabrać ze sobą karteczki na wypominki jednorazowe i na Msze św. Nowennową za zmarłych.
– Na wypominki jednorazowe wypisujemy wszystkich naszych zmarłych,
– Na Mszę Nowennową za zmarłych – w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych w ostatnim czasie) przez 9 kolejnych dni od 1 do 9 listopada będziemy modlili się w dziewięciu Mszach Świętych połączonych z nieszporami żałobnymi o godz. 17.00 za poleconych naszych bliskich zmarłych prosząc dla nich o dar Nieba.
Składamy kartki z wypominkami u księdza Proboszcza w zakrystii lub wrzucamy do skrzyni, możemy wrzucić na tacę.
3. Od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zamarłych pod zwykłymi warunkami możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za duszę jednej osoby zmarłej. W listopadzie modlitwa za zmarłych poleconych w wypominkach w dni powszednie i w niedzielę o godz. 16.35. Od 1 do 9 listopada Msze nowennowe z nieszporami żałobnymi za poleconych zmarłych.
4. 2 Listopada Dzień zaduszny uroczystość Wszystkich Wiernych Zmarłych.
Porządek Mszy św.: 8.00, 10.00 i 17.00.
5. Od 4 listopda peregrynacja MBF w bloku ul. Wielkanocna 2a. Harmonogram wywieszony.
6. I Sobota miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu nie będzie.