Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2017 r.

1. W dniu dzisiejszym Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym po Mszy św. zbiórka do puszki.

2. Zachęcam do zabrania ze sobą prasy katolickiej. Przeczytać i przekazać inny do przeczytania.

3. W dniu wczorajszym 11 listopada informowałem, ale dzisiaj ponawiam informację: W całej Polsce rozpoczęliśmy rok przygotowania do obchodów 100 lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Planujemy uczcić wydarzenie stawiając pomnik ku czci Ojczyzny i tych, którzy trudzili się o Nią na przestrzeni wieków. Pomnik powstanie w pobliżu przyszłego kościoła. Będzie to wyraz naszej miłości do Ojczyzny i świadectwo dla potomnych. Na naszym osiedlu nie mamy takiego pomnika. Jesteśmy na etapie projektu. Z czasem powołamy komitet budowy pomnika, ogłosimy zbiórkę. Mile widziane są osoby, firmy chętne zaangażować się w realizacji tego planu.

4. Do nabycia książka cegiełka – 10 zł na budowę kościoła w Regielnicy pt. „Błogosławieni trudnych czasów orędujcie za Diecezją Ełcką.”