Druga Niedziela Wielkanocy , czyli Miłosierdzia Bożego- 16 kwietnia 2023

1. Dziś druga II Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Kościele rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego warto przypomnieć słowa Świętego Jana Pawła II wypowiedziane w Łagiewnikach: „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”.

2. Za tydzień przypada dzień imienin Księdza Biskupa Jerzego Mazura – w naszych modlitwach pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji.

1. Za tydzień kolejna Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To szczególne zaproszenie do poznawania i rozważania słowa Bożego zapisanego na kartach Pisma Świętego.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch w dniach 16-25 września, koszt 1200 zł i 550 euro. Są jeszcze wolne miejsca.

5. Jeżeli  czujesz się zagubiony w tym świecie, straciłeś sens życia, nie masz już siły zmagać się z piętrzącymi się problemami, weź udział              w   Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy organizowanych przez wspólnotę Apostołowie Pana działającą  przy naszej parafii.            Rozpoczną się w czwarte20 kwietnia 2023r. Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będą przez siedem tygodni. Dla tych, którzy pracują na dwie zmiany, przygotujemy katechezy  on-line.Dzięki rekolekcjom doświadczysz ogromu miłości Boga żywego, usłyszysz świadectwa ludzi, którzy nawrócili się i odnaleźli spokój oraz radość serca.