Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –25 luty 2018 r.

1. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
– Drogi Krzyżowej godz. 16. 30 w każdy piątek
– Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę
Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 kolejne spotkanie dzieci chętnych do zuchów. Planujemy przy parafii założyć drużynę zuchową z dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, ewentualnie rok młodszych lub starszych.

3. W ubiegłą niedzielę odbyło się spotkanie członków rady. Podsumowaliśmy I Kadencję 5 lat działalności rady duszpasterskiej i ekonomicznej. Podziękowałem za cyt: „ tworzenie początków wspólnoty, udział i zaangażowanie, poświęcony czas”.
Skład I Kadencji Parafialnej Rady Duszpasterskiej: (12 osób),

 • Abrycki Wiesław
 • Gęślicka Halina
 • Jabłońska Barbara
 • Klukiewicz Marek
 • Laskowska Bożena
 • Łosiewicz Zofia
 • Miszkiel Anna
 • Piercewicz Ewa
 • Skowysz Wojciech
 • Strzelecki Stanisław
 • Wilgat Grażyna
 • Żywno Katarzyna

Skład Parafialnej Rady Ekonomicznej wchodzi (5 osób) :

 • Bondziul Janusz
 • Buczko Wiesław
 • Dziądziak Zenon
 • Glińska Beata
 • Laskowski Mariusz

4. W tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Przypominam od 15.00 godz. adoracja NS.

5. Parafia pw. Świętego Jana Pawła II w Ełku i Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia zapraszają do udziału w Rodzinnym Konkursie literackim dla szkół podstawowych oraz plastycznym dla przedszkolaków (pięcio- i sześciolatków), pod hasłem: Święta Siostra Faustyna w służbie Ojczyzny. Prace należy złożyć do 1 kwietnia 2018 roku w biurze Niepublicznego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” lub do katechetów w Szkole Podstawowej nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku (p. M. Chaberek, p. M. Lubartowicz). Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.

6. Możemy już składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do puszki.
7. Zachęcam do obejrzenia naszej strony internetowej parafii, katolickiego przedszkola, facebbokowej naszego przedszkola. Obejrzeć, poczytać.
8. Dzisiejsza niedziela „Ad gentes.” Zbiórka do puszki na misje.