II Niedziela Zwykła –15 stycznia 2023 r.

1. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Przeżywajmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Wszystkim, którzy przyjmowali u siebie kapłanów w ostatnim czasie wyrażamy wdzięczność za wspólną modlitwę, otwartość, ofiary na kolędę i potrzeby naszej parafii. Plan kolędy na nadchodzący tydzień jest następujący: (…)

16.I.2023 – poniedziałek od 15.30 – ul. M. M. Kolbego 4  (1)

Uwaga kolęda z 17.I.2023 – wtorek przeniesiona na 18 stycznia środę od 15.30 –   św.                                Wojciecha, św. M. M. Kobego 9 (1)

Rodziny, gdzie nie było kolędy ponieważ były przeszkodzone po Mszach św. będzie można                       umówić się na termin kolędy w przyszłym tygodniu.

1. Zapraszam do obejrzenia na stronie internetowej diecezji do obejrzenia relacji
    I NOWOROCZNEGO ZJAZDU RYCERZY SW. JANA PAWŁA II DIECEZJI EŁCKIEJ .

3. Od 18 stycznia rozpoczyna się tydzień Modlitwy o jedność chrześcijan.

4. We wtorek 17 stycznia 20 rocznica śmierci bp. Edwarda Samsela. Msza św. w katedrze św. Wojciecha