Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

I Niedziela Wielkiego Postu –26 lutego 2023 r.

1. Serdecznie zapraszamy do podjęcia postanowienia wielkopostnego w postaci modlitwy za jednego maturzystę w ramach diecezjalnej akcji Studniówka – 100 dni modlitwy za maturzystów. Jest to zobowiązanie modlitewne, które potrwa od 25 marca do 2 lipca. Zgłaszać się można przez formularz umieszczony na stronie diecezjalnej www.diecezjaelk.pl (oraz w zakrystii). Wszyscy maturzyści, którzy chcą być objęci modlitwą mogą zgłaszać się w ten sam sposób. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Duszpasterstwa Młodzieży na portalu Facebook.

2. Za tydzień w II niedzielę Wielkiego Postu „Ad Gentes” ofiary do puszki na Dzielo Pomocy Misjonarzom.

3. W tygodniu przypada I czwartek ( od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu), I piątek od 15.00 adoracja NS i I sobota miesiąca od 15.00 adoracja i nabożeństwo I Sobotnie.

4. W sobotę przypada święto św. Kazimierz Królewicza patrona młodzieży. Zawierzamy naszą młodzież św. Kazimierzowi oraz intencje pokoju na święcie.

5. Zapraszam na dzień skupienia ze Wspólnotą Ruchu Rodzin Nazaretańskich 11 marca w sobotę od godz. 10.00.

6. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odbędą się w dniach 12, 13, 14 marca 2023 r. przeprowadzi je ks. Przemysław Zamojski.

7. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: – Drogi Krzyżowej godz. 16. 30 w każdy piątek, można też indywidualnie w kościele, czy też w domu odprawić nabożeństwo drogi krzyżowej. Nabożeństwo Gorzkich Żali godz. 16.30 w każdą niedzielę. Za udział w tych nabożeństwach możemy otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. Przypominam po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie rady duszpasterskiej i ekonomicznej (godz. 18.00). Zapraszam wszystkich członków rad.

9. W dniu dzisiejszym (26 lutego) zbiórka pieniężna do puszek w celu pomocy ofiarom wojny na Ukrainie.