Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Adwentu –13 grudnia 2020 r.

 1. We wtorek, 8 grudnia obchodziliśmy piękną Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Po porannej Mszy św. 10 osób zawierzyło się Panu Jezusowi przez ręce Matki Bożej po 33 dniach rekolekcji. W Regielnicy dodatkowo ok. 30 osób.
 2. Figura Matki Bożej z Medzugorie znalazła godne miejsce w nowym kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Regielnicy.Ołtarzyk dla Matki Bożej zaprojektował nasz parafianin Wiesław Buczko, zresztą jak też boczne ołtarze i cały wystrój kościoła. Pięknie to wygląda zachęcam, aby nawiedzić ten kościół. Nasi parafianie, którzy zawierzali się złożyli ofiarę na ołtarzyk dla Matki Bożej w Regielnicy w  kwocie 2000 zł.
 3. Przypominam jeśli ktoś obawia się przyjść na roraty w to miejsce polecam w tym czasie przeczytać 1 rozdział z Pisma Świętego dowolnej Ewangelii (dla dorosłych), dla dzieci może być rozdział z Biblii dla dzieci.
 4. Za tydzień w IV niedzielę adwentu rozpoczniemy rekolekcje adwentowe dwudniowe (20 i 21 grudnia). Rekolekcje wygłosi ks. dr. Mateusz Czubaty, kapelan w zakładzie karnym więzienia w Siedlcach.
 5. W najbliższą niedzielę 20 grudnia zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej na Mszę św. rekolekcyjną o godz. 10.00  (kto nie może w sobotę na 17.00).
 6. Młodzież bierzmowaną zapraszam na Mszę rekolekcyjną za tydzień o godz. 11.30  (kto nie może w sobotę na 17.00).
 7. Pamiętajmy, aby wyspowiadać się przed świętami. Pół godziny przed Mszą spowiadamy.
 8. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na potrzeby, prowadzone inwestycje naszej parafii.
 9. W tym roku24 grudnia w wigilię Bożego Narodzenia będą 2 pasterki: o godz. 21.00 dla małżeństw z dziećmi i młodzieży bierzmowanej oraz godz. 22.30 dla osób starszych.
 10. Możemy już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Ofiarę można złożyć później.
 11. Kolęda jako wizyta duszpasterska decyzją bp. Jerzego Mazura został przełożona w naszej diecezji na termin późniejszy.