Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 30 kwietnia 2017 r.

1. Zapraszam dzieci i młodzież, wszystkich parafian na nabożeństwa majowe o godz. 16.40.
2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza odwiedzi nas ze Słowem Bożym Ks. Sławomir Cimochowski – pochodzi z parafii p. w. Matki Bożej Częstochowskiej w Żylinach. Święcenia kapłańskie przyjął 28.05.2005 r. z rąk Ks. Bpa Jerzego Mazura SVD. Pracował jako wikariusz w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej oraz w parafii pw. Opatrzności Bożej w Ełku. Od czerwca 2013 r. pracuje na misjach. Posługuje w Boliwii w diecezji Oruro.
Ofiary zebrane po Mszy św. są przeznaczone jako pomoc dla misjonarza. Zachęcam do złożenia solidniejszych ofiar. To nasz dar na misje.
3. W środę obchodzimy 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski porządek niedzielny: 8.00, 11.00, 17.00.
4. W tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Przypominam I piątek i I sobota adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy wieczornej. W pierwszą sobotę spowiedź próbna dla dzieci przygotowuj,ących się do I Komunii Świętej.
5. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej za tydzień 7 maja w niedziele o godz. 11.00.
6. Spotkanie przygotowujące do liturgii sakramentu młodzieży bierzmowanej w sobotę 6 maja o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.