Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 4 maja

  1. 50-cio osobowa grupa uczestniczyła w wędrówce rowerowej Szlakiem Papieskim z Ełku do Rajgrodu jako dziękczynienie za kanonizację. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Zapraszam za rok. Bóg zapłać za pomoc w zorganizowaniu p. Mariuszowi Laskowskiemu, Januszowi Bondziulowi, Maciejowi Olszewskiemu.
  2. Za tydzień komunia rocznicowa o godz. 11.00. Zapraszam całe rodziny (rodziców, dziadków i babcie, jak możliwe chrzestnych). Dzieci obowiązuje strój galowy. Dwie próby: w środę i piątek o godz. 15.30. Po próbie nabożeństwo majowe. Proszę, aby dzieci były w stanie łaski uświęcającej. Podczas nabożeństwa w piątek można wyspowiadać się.
  3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej – próby: we wtorek 6 maja i 8 maja w czwartek. Po uczestniczymy w nabożeństwie majowym.
  4. Zbliża się peregrynacja Matki Bożej Częstochowskie,j za tydzień zbierzemy do puszek na fundusz związany z peregrynacją: dekoracje, kwiaty, zakończenie peregrynacji w diecezji. Postarajmy się od serca wesprzeć ten fundusz.
  5. W środę o godz. 18.00 spotkanie duszpasterskiej i ekonomicznej Rady Parafialnej.
  6. Za tydzień po Mszy o 17.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do bierzmowania.
  7. Caritas Diecezji Elckiej organizuje kolonie dla dzieci z rodzin ubogich i wielodzietnych w wieku od 10- 16 lat (Orzysz, Świętajno – 8 dni). Z naszej parafii możne jechać 4- ro dzieci. Prosimy zgłaszać się do 20 maja po wnioski do zakrystii.