Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – Niedziela Biblijna – 26 kwietnia 2020 r.

  1. Obchodzimy w dniu dzisiejszym Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna tydzień biblijny. Zachęcam serdecznie do systematycznego czytania Pisma Świętego. Kto nie przeczytał całego Pisma Świętego można to uczynić czytając sukcesywnie.
  2. Następna niedziela to niedziela Dobrego Pasterza i jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca od godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Uroczystość NMP Królowej Polski głównej patronki Polski, która przypada na 3 maja w tym roku przeniesiona jest z racji niedzieli na 2 maja, czyli na najbliższą sobotę. Stąd porządek Mszy świętych w sobotę niedzielny: 8.00, 10.00, 11.30, 17.00
  5. W uroczystość Matki Bożej Królowej Polski zapraszam na Mszę świętą w sobotę 2 maja na godzinę 10.00 na spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Postaramy się wypracować termin i formę uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Msza święta będzie sprawowana w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin.
  6. Zapraszam do 1 maja na nabożeństwa majowe, każdego dnia o godz. 16.30 w świątyni. Przypominam i zachęcam, aby rodzinnie każdego dnia pomodlić się Litanią do Matki Bożej o ustanie choroby koronowirusa, o potrzebny deszcz i zgodę narodową.
  7. Proszę o zapoznanie się z komunikatem ks. bp. Jerzego Mazura -Biskupa Ełckiego. Pasterz zachęca, aby kto nie jest na Mszy świętej w niedzielę postarał się zadośćuczynić i przyjść na Mszę świętą w tygodniu, gdy jest mniej ludzi.
  8. W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski w sobotę o godz. 11.30 Msza święta w intencji wszystkich dzieci naszego Katolickiego Przedszkola „ U Lolka” i ich rodzin oraz całej społeczności przedszkola w V rocznicę wmurowania Kamienia Węgielnego.