Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Wielkanocy – 11 kwietnia 2016 r.

1 . Ruch Ewangelizacyjny Gloriosa Trinita serdecznie zaprasza na Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej w czwartek 14 kwietnia godz. 17.30. Plakat informujący o tym Seminarium znajduje się w kruchcie kościoła.

2. W czwartek o 19.00 Msza św. z modlitwią o uzdrowienie. Tego dnia najprawdopodobniej przypada okrągła rocznica Chrztu Polski (14 kwietnia 966 r.) . Do nabycią są książki o Chrzecie Polski – koszt 5 zł.

3. Za tydzień 17 kwietnia po Mszy Św. o godz. 11.00 zebranie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny przed uroczystością. Obecność rodziców obowiązkowa!

4. Jutro o godz. 17.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. Polecam do czytania prasę katolicką.

6. 30 kwietnia planujemy rajd rowerowy Szlakiem Papieskim z Ełku do Rajgrodu. Szczegóły wkrótce.

7. Dzisaj 6 rocznica Katastrofy pod Smoleńskiem i 76 rocznica Mordu Katyńskiego polecajmy Bogu Miłosiernemu ofary tych tragicznych wydarzeń.

8. Posprzątaliśmy posesję. Bóg zapłać Panu Januszowi Bondziul I firmie Bud-Max. Układamy płytki w piwnicy i tam przygotowujemy salkę na spotkania. Jesteśmy w trakcie kompletowania dokumentów o plac zabaw z inicjatywy obywatelskiej. Przymierzamy się do ogrodzenia całego terenu posesji parafialnej po jej granicach, aby było bezpieczniej i estetycznie.

9. W dniach 1-3 maja w przedszkolu będą odbywały się rekolekcje dla małżeństw. Zachęcam do udziału.