Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

III Niedziela Zwykła- 25 stycznia 2015r.

  • W dniach 2-5 lutego organizujemy zimowisko dla harcerzy w Grajewie.
  • Zbieramy rodzinne zdjęcia z wizyty JP II w Ełku, zdjęcia można przynosić do zakrystii.
  • Przypominam, że 26 stycznia organizujemy wyjazd do Sióstr Karmelitanek w Witynach pod Ełkiem . Zapisy u pań Katechetek. Wyjazd godz. 10.00 sprzed kaplicy. Powrót  ok.  13.00. Koszt 1 zł.
  • Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od godz. 15.30 z wyjątkiem soboty(od godz. 10.00)
  • W czasie wizyty kolędowej powinna być obecna w miarę możliwości cała rodzina. Na stoliku odświętnie przystrojonym powinien być krzyżyk i dwie świece (albo przynajmniej jedna) i kropidło z wodą święconą oraz Pismo Święte.
  • Każda rodzina otrzyma folder wspólnotami działającymi w naszej parafii.  Dzieci i młodzież nich przygotują zeszyty z religii oraz indeksy.
  • Podczas kolędy mamy okazję złożyć ofiary na Kościół wg. możliwości. W tym roku przeznaczymy na budowę naszego przedszkola katolickiego. Jako parafia będziemy mieli dużą salę na piętrze przedszkola na przedstawienia, festiwale, przeglądy,  spotkania większych grup.
  • Ofiara kolędowa jest całkowicie dobrowolna i przeznaczona jest na utrzymanie kapłana.
  • Zachęcam, aby podczas wizyty kolędowej każda rodzina zamówiła  (zarezerwowała)   przynajmniej jedną Mszę św. o błogosławieństwo w rodzinie, czy też w intencji bliskich zmarłych. (Ofiarę za Mszę można złożyć później czy nawet przy odprawieniu).
  • Można indywidualnie umawiać się na wizytę kolędową w zakrystii lub telefonicznie, kontakt znajduje się na stronie internetowej. Przyjdziemy, aby pomodlić się, poświęcić mieszkanie i porozmawiać duszpastersko. 

Porządek kolędy 2015 cz. IV

26 stycznia (pon) – ul. Zimowa, Wiosenna, Letnia, Spacerowa

26 stycznia (pon) -ul. św. Dominika Savio i św. Franciszka –