Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV Niedziela Zwykła – 1 lutego 2015r.

  • W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota Miesiąca – od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w I Piątek od godz. 16.15.
  • Od tego tygodnia nie ma Mszy św. z rana o godz. 7.00
  • Jutro 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) przychodzimy do kościoła ze świecami. Taca z tego dnia przeznaczona jest na siostry Karmelitanki Bose w Witynach. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
  • 3 lutego we wtorek św. Błażeja w sposób szczególny będziemy modlili się za chorych na gardło. Po Mszy św. o 17.00 rozbieramy choinki i ozdoby świąteczne serdecznie zapraszam, aby przyjść do pomocy.
  • 5 lutego błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  • Przypominam w I sobotę miesiąca o Nowennie dziękczynnej za peregrynację tj. o spotkaniu rodzinnym. W tą sobotę tematem: Sakrament Namaszczenia Chorych.
  • Można indywidualnie umawiać się na wizytę kolędową w zakrystii lub telefonicznie, kontakt znajduje się na stronie internetowej. Przyjdziemy, aby pomodlić się, poświęcić mieszkanie i porozmawiać duszpastersko.
  •  Za tydzień II niedziela miesiąca ofiary złożone na tace przeznaczamy na rzecz budowy katolickiego przedszkola. Bóg zapłać za zrozumienie.