Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26 marca 2017 r.

1. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

– Drogi Krzyżowej -wyjątkowo ruszymy o godz. 19. 00 z kościoła św. Rafała Kalinowskiego ulicą św. Jana Pawła II do kaplicy naszym osiedlem. Zachęcam do udziału dzieci i dorosłych.

– Gorzkich Żali o godz. 16.30 w każdą niedzielę

2. Zachęcam do składania ofiary  na kwiaty do Grobu Pańskiego w zakrystii lub do skrzyneczki na końcu ławek.

3. W dniu wczorajszym w uroczystość Zwiastowania Pańskiego w 25 rocznicę powołania diecezji przybyła do naszej parafii figura Matki Bożej z Fatimy. Jest to dar Pasterza naszej diecezji Biskupa Jerzego Mazura. Do czasu wykonania ołtarzyka figura będzie stała na ołtarzu św. Jana Pawła II . W sobotę przypada I sobota miesiąca adoracja od godz. 15.00 do 17.00. Proszę wszystkie dzieci wraz z rodzicami o przybycie na godz.15.00. Zapraszam całą parafię na godzinę 15.00 przybędzie również bp. Jerzy Mazur aby nam poświęcić figurę Matki Bożej Fatimskiej.

4. Zachęcam do zakupu paschałek wielkanocnych. Koszt 6 zł.