V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU– 2 kwietnia 2017 r.

1. W dniu wczorajszym o godz. 15.00 w I Sobotę bp. Jerzy Mazur poświęcił Figurę Matki Bożej Fatimskiej.

2. Zapraszam na ciekawy wyjazd dla ministrantów, scholi, szkolnego koła caritas oraz zuchów i harcerzy oraz dzieci w wieku od III klasy szkoły podstawowej

29 kwietnia 2017 r. (sobota) koszt 60 zł Liczba miejsc ograniczona. Dla ministrantów, scholi, szkolnego koła caritas, zuchów, harcerzy. (po promocji koszt 20 zł)

Plan:
⦁ godz. 8.00 – wyjazd
⦁ godz. 10.00 – strefa wysokich lotów w Białymstoku (dużo atrakcji i ruchu, strój raczej sportowy) koszt 15 zł wliczony
⦁ godz. 12.00 – Sanktuarium w Świętej Wodzie, ognisko z kiełbaską
⦁ godz. 15.00 – Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce
⦁ godz. ok. 17.00 – powrót

3. Przypominam, i zachęcam o złożeniu dobrowolnej ofiary od rodzin na kwiaty do Grobu Pańskiego w zakrystii lub do skrzyneczki na końcu ławek.

4. Zachęcam do zakupu paschałki wielkanocne. Koszt 6 zł.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa, przypominam o przyniesieniu palm na niedziele. Dzieci przynoszą swoje palmy na Mszę św. o 11.00. Rozpoczniemy procesją.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie w kaplicy z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
W najbliższą sobotę proszę wszystkich chłopaków przygotowujących się do bierzmowania o przybycie w celu sprzątania obejścia kaplicy o godz. 9.00. Praca zajmie ok 2 godzin.

7. W dniu dzisiejszym przypada 12 rocznica powołania do wieczności św. Jana Pawła II. Dlatego po Mszy św. niedzielnych możliwość ucałowania relikwii. Zapraszam na czuwacie od godziny apelowej do godziny śmierci. Czyli od 21.00 do 21 37.

8. Na początku początku czerwca wyjazd jednodniowy autokarem do Grodna i okolic. Wkrótce szczegóły.