Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2016 r.

1. Zakończyliśmy czas kolędy. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie i okazaną życzliwość. W tygodniu zaczynamu porządek Mszy św. o godz. 17.00.

2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca . Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie świątyni.

3. Zachęcam dzieci do udziału w bardzo ciekawych zajęciach : „Ferie z kucykiem”. Możliwość zapisu na część drugą . Gromadzimy się przy naszym przedszkolu.
W dniach 1, 2, 3 luty (poniedziałek, wtorek, środa). Dla dzieci starszych (od 8 do 15 lat ) -zajęcia w godzinach od godz. 9.00 do 13.00.
Możliwośc zapisu dzieci dzisiaj w zakrystii po każdej Mszy św. i telefonicznie. Dzieci podczas zajęć będą uczyły się czyścić i karmić dużego konia. Na specjalnych zajęciach dowiedzą się o kucykach i koniach. Każde dziecko będzie miało możliwość nauki jazdy konnej.Dzieci wezmą udział w grach i zabawach integracyjnych w przedszkolu. Każde dziecko ok. godz. 12.00 zje u nas ciepłą zupę. Serdecznie zachęcam rodziców do zapisywania swoich pociech.

4. W tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do Mszy św. wieczornej o godz.17.00.

5. 2 lutego przypada Święto Ofaiarowańia Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Przychodzimy ze świecami. Msze swięte o godz. 7.30 i o 17.00. Po Mszy św. o godz.17.00 rozbieramy choinki. Zapraszam do pomocy.

6. Wczoraj pożegnaliśmy śp. ks. Krzysztofa Gieglisa (52 lata) proboszcza parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Zmarł na wylew krwi do mózgu. Ostatnie 22 lata był proboszczem w Ełku. Wybudował i konsekrował kościół. Duszpasterz Ruchu Rodzin Nazaretańskich. W jego intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …