Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2021 r.

  1. W ubiegłą niedzielę okradziono parafię. Mężczyzna pomiędzy Mszami o godz. 9.20 wszedł do kaplicy i ukradł pieniądze ze skarbonki przy ołtarzu św. Jana Pawła II oraz z aniołka przy żłobku i tace z zakrystii. Policja została poinformowana trwają poszukiwania. Pamiętajmy w modlitwach o ludziach zagubionych, żyjących bez zasad moralnych.
  2. W Uroczystość III Króli mieliśmy piękny parafialny Orszak. Dzieci z naszego Katolickiego Przedszkola w pięknych strojach złożyły dary w szopce bożonarodzeniowej znajdującej się w altance. Zachęcam w przyszłym roku do udziału wszystkie dzieci.
  3. W najbliższą sobotę 16 stycznia spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej na godz. 17.00.
  4. Zachęcam do chwili osobistej modlitwy przy żłóbku.
  5. Kolęda jako wizyta duszpasterska decyzją bp. Jerzego Mazura została przełożona w naszej diecezji na termin późniejszy.
  6. Widzę duże zainteresowanie adoracją Najświętszego Sakramentu w tygodniu od 16.00 do 17.00 dlatego też i w tym tygodniu będzie adoracja. Zapraszam bardzo serdecznie.
  7. W parafii kurs przedmałżeński 29-30-31 stycznia 2021 r. Zgłoszenia telefonicznie.