Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 12 maja 2024 r.

1. Trwamy w okresie Wielkanocnym, świętujemy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.30 do Mszy św. wieczornej.
  3. W 1 i 3 środę miesiąca radca prawny Łukasz Pachucki od 15.00 do 16.00 będzie udzielał darmowe bezpłatnie porady prawne z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinne, pracy w naszej parafii. Spotkania w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” .
  4. W przyszłą niedzielę świętujemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. To wydarzenie kończy okres wielkanocny w Kościele.
  5. Jest do nabycia nowy nr Martyrii
  6. Mamy zaproszenie na Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej. Szczegóły na plakacie. Wyjazd autokarem godz. 8.15
  7. Możliwość wyjazdu do Burzyna – Małego Medzugorie na modlitewne czuwanie 25 maja szczegóły na plakacie. Koszt 50 zł.
  8. 26 maja będziemy przeżywać Festyn rodzinny. Przewidziane jest wiele atrakcji dla całych rodzin. Już dziś zapraszamy.
  9. Zapraszam chętnych na nabożeństwo majowe w Ogrodzie Maryi każdego dnia o godz. 18.30 . w tym tygodniu rozpoczną się prace przy budowie kolejnych 5 kapliczek. Będą budowane tajemnice radosne różańca świętego.