Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO -05 kwietnia 2015

1 . 10 kwietnia w piątek o godzinie 19.00 Rusza Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej w  naszej parafii. Jest to cykl siedmiu spotkań z uzdrawiającą mocą Słowa Bożego. Kolejne   SPOTKANIA w piątek : 17.04, 24.04, 01.05, 08.05, 15.05, 22.05.  Zapisy na Seminarium u członków wspólnoty zaraz po Mszy/Adoracji. W  kruchcie wyłożone są karteczki, które trzeba wypełnić podając: imię, nazwisko i wiek. Ma to na celu podzielenie grup kompletacyjnych ze względu na wiek. Karteczki wrzucamy do przygotowanego kartonu. Wszystkich chętnych pragnących pogłębić swoją wiarę serdecznie zapraszamy.

2. Jak w każdą drugą środę miesiąca zapraszamy 8 kwietnia na godz. 19:00 na Mszę z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Jest to możliwość powierzenia Bogu trudnych sytuacji, w których często znajduje się bliska nam osoba lub my sami.

3. Od kwietnia do czerwca 2015 r. Grupa Odnowy w Duchu Świętym będzie przechodzić warsztaty dialogu pt.: ”Być w zgodzie z Bogiem, z sobą samym i z drugim człowiekiem”. W spotkaniach może uczestniczyć każdy, także osoby spoza wspólnoty. Pierwsze spotkanie w środę 15 kwietnia o godz. 19:00 w naszym kościele.

4. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO (Msze : 6.00, 9.00, 11.00) O godz. 6.00 Rezurekcja wraz z procesją wokół kościoła. O godz. 8.00 Mszy św. nie będzie. Uwaga następne Msze św. o godz. 9.00 i jak w każdą niedzielę 11.00. O godz. 17.00 Mszy św. nie będzie.

5.  II Dzień  Świąt Msze święte jak w każdą niedzielę: 8.00, 11.00 i 17.00. Taca na Katolicki Uniwersytet im. Jana Pawła II w Lublinie.

6. Bóg zapłać za pomoc w ustrojeniu świątyni. Zwłaszcza za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego rodzinom : Mużyło, Solińskich, Waszkiewicz,  Laskowskich, Skowysz, Żywno, Wielgat, Zakrzewskich,Olszewskich oraz naszej kwiaciarce p. Katarzynie. Dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczyli w dekorowaniu i sprzątaniu świątyni. Było wiele osób nie będę wymieniał, ale wszystkim wielkie Bóg zapłać.

7.  Za tydzień 12 kwietnia uczcząć X rocznicę narodzin dla nieba JP  II w nidzielę miłosierdzia Bożego o godz. 11.00 odbędzie się pierwsze parafialne spotkanie motocyklistów i samochodów terenowych. Za tydzień II niedziela miesiąca ofiary przeznaczone na budowę naszego przedszkola katolickiego.

8. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego w budujące się przedszkole katolickie odbędzie się 1 maja 2015 r. o godz. 17.00 już dzisiaj zapraszam. Na stronie parafii znajdziemy 2 zdjęcia wizualizacji przedszkola „U Lolka”. Przypominam, że można już składać zgłoszenia dzieci do naszego przedszkola. Więcej informacji i karta znajduje się na stronie parafialnej.