Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

II NIEDZIELA WIELKANOCNA- 12 kwietnia 2015r.

1 . W tygodniu przypada 16 miesiąca o godz. Msza św. za Ojczyznę. Pamiętajmy, że w roku Jana Pawła II mieszkańcy Ełku zrzeszeni w stowarzyszeniach i wspólnotach katolickich przygotowują cykl spotkań poświęconych naszemu Patronowi, by przypomnieć Jego postać i dziedzictwo jakie nam zostawił. 16 kwietnia o godz. 19.00 w Ełckim Centrum Kultury spotkanie przypomni nam o roli świeckich w Kościele w nauczaniu św. Jana Pawła II.  W programie biorą udział również członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału.

2. Przypominam 1 maja o godz. 17.00 uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego w budujące się przedszkole. Przypominam, że możemy składać karty zapisów do naszego przedszkola katolickiego.

3. W tygodniu obchodziliśmy 5 rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Zginęło 96 osób łącznie z parą prezydencką. W niedzielę Miłosierdzia Bożego powierzajmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….

4.  W piątek o godzinie 18. 30 Msza św. a o  19.00  Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej w naszej parafii.  Wszystkich chętnych pragnących pogłębić swoją wiarę serdecznie zapraszamy.

5 .W środę o 19.00 Grupa Odnowy w Duchu Świętym będzie przechodzić warsztaty dialogu pt.: ”Być w zgodzie z Bogiem, z sobą samym i z drugim człowiekiem”. W spotkaniach może uczestniczyć każdy, także osoby spoza wspólnoty.

6. Dzisiaj o godz. 11.00 odbędzie się w niedzielę Miłosierdzia Bożego inauguracyjny Pierwszy Zlot Motocyklistów, aby już wkrótce ruszyć Szlakiem Papieskim ” Tajemnice Światła ” prowadzącego z Ełku do Wigier.