Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca 2024 r.

1.Radość zmartwychwstania można odczuć najpełniej poprzez uczestnictwo w Eucharystii, która jest najświętszą pamiątką śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. W niedzielę msze święte o godz. 6,00 z procesją eucharystyczną; 10.00; 11,30; 17,00.

2. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych msze święte jak w każdą niedzielę: 8.00, 10.00, 11.30, 17.00.

3.Za tydzień II Niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Misje Święte, które potrwają do czwartku. W tygodniu Msze św. o 15.00, 17.00 i 19.00. Zapraszam Wszystkich Parafian.

4.Trwamy w modlitwie Nowenny przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, przypadającą w przyszłą niedzielę, którą odmawiamy o godz. 15,00 w połączeniu z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych.

5.W piątek z racji na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post piątkowy.

6.W tym tygodniu przypadają I Piątek i Sobota miesiąca od 15,00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.Wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim biorącym czynny udział w obchodach Triduum Paschalnego. Gloriosie Trynita i akcji Katolickiej za piękną dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

8.Parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia – Niech Zmartwychwstały Pan wejdzie z swoim światłem i ogniem miłości do waszych serc i waszych domów, niech ożywi to co obumarło we wzajemnej miłości, wskrzesi nadzieję i wzmocni wiarę w zwycięstwo dobroci i miłości w tych trudnych czasach. Niech was obdarzy zdrowiem, swoim błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi łaskami. Wesołego Alleluja.

 

  1. Na czas misji świętych w tygodniu 8-11 kwietnia są wolne intencje, można zamówić w zakrystii.