XII Niedziela Zwykła -22 czerwca.

1. W poniedziałek 23 czerwca – Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcach.

2. 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. Dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych: ministranci, schola, harcerze, grupa dziecięca Odnowy w Duchu Świętym, uczestnicy Jasełek oraz przedstawienia o Janie Pawle II, zapraszamy na spotkanie podsumowujące rok pracy formacyjnej w środę 25 czerwca po Mszy Świętej wieczornej.

3. W czwartek 26 czerwca – zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławimy wianki i zioła.

4. W piątek 27 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Post nie obowiazuje. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

5. W sobotę 28 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. W następną niedzielę uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W sposób szczególny przez całą niedzielę będziemy modlili się w intencji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji. Zachęcam do udziału szczególnie dzieci i młodzież.

7. 28 lipca rusza pielgrzymka piesza z Ełku do Częstochowy . Spotkanie 29 czerwca w parafii pw. św. Wojciecha w Ełku. Szczegóły na plakacie- zachęcam do udziału.
8. Są jeszcze wolne miejsca na obóz prowadzony metodą harcerską dla chętnych. Termin 19-28 lipca. Szczegóły w zakrystii.