Uroczystość Wszystkich Świętych 1- listopada 2015 r.

1. Za tydzień  II niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na prowadzone prace w parafii.

2. Zakupiliśmy 50 krzeseł do dużej sali widowiskowej – koszt 2800 zł.  Planujemy zakupić jeszcze 50 krzeseł i 10 stołów, dzięki czemu   będzie można tam organizować spotkania grup, większe zajścia, a nawet będzie można wynająć salę na różne uroczystości rodzinne.

3. Parafia w Suwałkach  św. Aleksandra ofiarowała na rzecz naszej parafii 5 900 zł. Bóg zapłać za ofiarę, która jest wsparciem dla nas.

4. Nasza parafia wraz z harcerzami i wspólnotą Dziełem Nieustannej Nowenny do Ducha Świętego organizuje w ECK- u 16 listopada o  godz.19.00 montaż słowno – muzyczny pt. „Święty Jan Paweł II – Papież Polak”. Już dzisiaj zapraszam, aby nas nie zabrakło na tym spotkaniu.