V Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia 2024 r.

1. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 16.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i śpiewaniem litanii Loretańskiej. Serdecznie zapraszamy.

1. Zapraszamy 1 maja we wspomnienie św. Józefa robotnika na diecezjalną pielgrzymkę mężczyzn z Ełku – naszej parafii do parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Wsi Ełckiej na uroczystości odpustowe. Rozpoczęcie o godz. 8.30.

1. 2 maja pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy o godz. 16.00 do modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem w int. kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa

1. W piątek przypada Uroczystość Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00. W tym dniu post piątkowy nie obowiązuje.

1. W sobotę 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana, patrona Strażaków składamy im najlepsze życzenia i pamiętamy w modlitwie dziękując za ich ofiarną służbę drugiemu człowiekowi. Jest to również I sobota miesiąca poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi. W naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00.

1. Następna niedziela, to pierwsza miesiąca. Ofiary w następną niedzielę zbierane na tacę są przeznaczone na WSD w Ełku.