Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

IV Niedzielę Wielkanocną – 21 kwietnia 2024 r.

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna się 61 Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej. Pamiętajmy w naszych modlitwach prosząc Pana Boga o nowe dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

 

  1. W tym tygodniu we wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. W tym dniu również obchodzimy imieniny naszego ks. Biskupa Jerzego. Uroczystości rozpoczną się nieszporami o godz. 17.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusa, następnie procesja do katedry, gdzie o godz. 18.00 rozpocznie się uroczysta msza św. odpustowa.

 

  1. W czwartek 25 kwietnia przypada święto św. Marka Ewangelisty.

    4. W sobotę 27 kwietnia przypada 10 rocznica kanonizacji naszego patrona św. Jana Pawła II

    5. W dniu wczorajszym ministranci i lektorzy uczestniczyli w rozgrywkach piłki nożnej w Suwałkach o puchar Biskupa Ełckiego. Lektorzy zajęli 3 miejsce przywieźli puchar. Jako jedyni nasi ministranci i lektorzy reprezentowali nasze miasto Ełk.

    6. Już dziś zapraszamy 1 maja na diecezjalną pielgrzymkę mężczyzn z Ełku – naszej parafii do parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika na uroczystości odpustowe. Rozpoczęcie o godz. 8.30. Na stronie FB parafii jest piękny filmik zapraszający. Polecam serdecznie ……..