Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2016

1.  Caritas Diecezji Ełckiej informuje, że od kwietnia rozpoczyna swoją działalność Dom Pomocy Społecznej „Misericordia”  przy  ul. ks. Szczęsnego 5 w sąsiedztwie Szpitala Miejskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się , szczególnie starszych i samotnych. Wszelkie informacje udziela Pani Agnieszka Wenda – Dyrektor Domu 087 4417000.

2. Zachęcam do złożenia ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbonki  przy ławkach. Będzie to udział w udekorowaniu Grobu Pańskiego.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zachęcam do zrobienia Palm na Niedzielę Palmową (zwłaszcza dzieci).

4.  W najbliższy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową ulicami miasta. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy pomniku Jana Pawła II. Niesiemy krzyż jako parafia od początku do I Stacji Drogi Krzyżowej. Proszę się nie spóźnić.  U nas w kaplicy o 16.30 również odbędzie się nabożeństwo dla tych, którzy nie mogą brać udział w miejskiej.

5. 19 III przypada Uroczystość św. Józefa porządek Mszy św. o godz. 8.00, 17.00.

6. Dzisiaj gościmy na Mszy św. o godz. 11.00 i 17.00 gościnnie Gloriosę Trynita z Łomży z kapłanem ks. Jackiem Czaplickim. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu wspólnoty.

7. Chcemy by przy parafii powstał plac zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym dla całego osiedla. Jest możliwość pozyskania środków z Miasta  w ramach inicjatywy lokalnej. Po Mszy św. chętnych popierających tą inicjatywę proszę o wpisanie się na listę. Przy realizacji projektu czynnie zaangażujemy się przy budowie placu zabaw. Liczymy na wsparcie Wasze i władz samorządowych naszego miasta.