Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.

  1. Od dzisiejszej niedzieli widzimy krzyże w kościołach, które są zasłonięte. Ten znak chce nas przygotować do Wielkiego Piątku, kiedy to będziemy adorowali krzyż Chrystusa, który ofiarowuje samego siebie dla naszego zbawienia.

 

  1. Jako parafia od wczoraj trwamy w ogólnopolskiej modlitwie nowennowej w intencji Ojczyzny do 24 marca. Poszczególne wspólnoty zapraszam do udziału.

 

  1. We wtorek 19 marca będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa. Msze święte o godz. 7,15 i 17,00.

 

  1. W piątek o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a na Gorzkie Żale w niedzielę również o godz. 16.30.

 

  1. Szczególnie zapraszam na Drogę Krzyżową miejską z placu św. Jana Pawła II. Droga Krzyżowa rozpocznie się w piątek 22 marca o godz. 19.00 przejdziemy do parafii Chrystusa Sługi na Konieczkach. Nasza parafia ma pierwszą stację. Bardzo serdecznie zapraszam.

 

  1. Przypominam możemy złożyć swoje ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

 

  1. Bóg zapłać za udział w nabożeństwie 24 godzinnym.

 

  1. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa zaprasza z palmami. W Niedzielę Palmową i poniedziałek będziemy przeżywali dzień skupienia i spowiedzi. Spowiedź pół godziny przed Mszami. W niedzielę porządek niedzielny. W poniedziałek Msze św. : 7.15, 17.00 i 18.30

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy także obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów. W dniu 24 marca 1943 roku wymordowano Rodzinę Ulmów, których relikwie są przechowywane w naszej świątyni, stąd też tego dnia oddajemy cześć tym ludziom, którzy poświęcili wszystko dla ratowania bliźnich. Od Boga otrzymali Palmę Męczeństwa i jako święci męczennicy orędują za nami

 

  1. 20 kwietnia 2024 roku (sobota) w Suwałkach zawody piłki nożnej ministrantów i lektorów o puchar Biskup Ełckiego. Zachęcam do udziału proszę