Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca 2015r.

1.  Po Mszy Św. Caritas zaprasza do kupowania własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Ofiara dobrowolna. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest  na wsparcie Misji Świętych. Caritas  również rozprowadza  świece wielkanocne- 6 zł. Zakupując swiece wspieramy najuboższych.

2. Zachęcam do złożenia ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbonki  przy ławkach. Będzie to udział w udekorowaniu Grobu Pańskiego.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zachęcam do zrobienia Palm na Niedzielę Palmową (zwłaszcza dzieci).

4.  W najbliższy piątek zapraszam na Drogę Krzyżową ulicami miasta. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy pomniku Jana Pawła II. Niesiemy krzyż jako parafia od początku do I Stacji Drogi Krzyżowej. Proszę o liczne przybycie i nie spóźnianie się. U nas w kaplicy o 16.30 również odbędzie się nabożeństwo dla tych, którzy nie mogą brać udziału w miejskiej Drodze Krzyżowej.

5. 19 III mieliśmy o godzinie 17.00 piękną i można powiedzieć radosną uroczystość poświęcenia nowego obrazu w kaplicy-  św. Józefa. Zawierzyliśmy naszą parafię i rodziny. Niech św. Józef czuwa nad naszą parafią i wyprasza: poszukującym pracę, wsparcie przy prowadzonych pracach przy przedszkolu, kościele, oręduje w sprawach trudnych. W tym miejscu składam serdeczne Bóg zapłać anonimowym ofiarodawcom obrazu za dar serca.

6. Dzisiaj gościmy na Mszy św. o godz. 11.00 i 17.00 gościnnie Gloriosę Trynita z Łomży z kapłanem ks. Jackiem Czaplickim. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu wspólnoty.