III Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2015

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.  W poniedziałek i wtorek Msze święte: 10.00. i 11.30 dla dzieci ze szkoły podstawowej, po południu o 17.00 i 18.30. Kapłani będą spowiadać ,postarajmy się skorzystać. Przyjdźmy 15 minut wcześniej do spowiedzi. Ofiary zebrane z poniedziałku i wtorku przeznaczone są na rzecz rekolekcjonisty.

2.  Pamiętajmy o nabożeństwach wielkopostnych:

• Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16:30.
  •  Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16:30.

2.  Msza święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w środę 11.03 o godz. 19:00. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy za siebie oraz braci i siostry będących w różnych trudnościach.

3 . Dzieci chętne do uczestnictwa w scence o Sakramencie Kapłaństwa proszę o pozostanie na chwilę po Mszy świętej.

3. Za tydzień rozpoczynam rekolekcje wielkopostne w Borzymach.

4.   Bóg zapłać za ofiary na przedszkole anonimowym ofiarodawcom – w sumie 300 zł.

5. 8 marca Dzień Kobiet – niech Matka Boża i święte kobiety będą wam wzorem postępowania.

6. Dzisiaj III niedziela Wielkiego postu taca na budowę naszego przedszkola.

7. Wczoraj w Świętajnie odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Stokłosa mamy ks. Andrzeja i ks. Wojciecha w jej intencji Wieczny odpoczynek…..

8. Na stronie parafii znajdują się informacje o naszym przedszkolu katolickim, jak również w kruchcie znajduje się plakat. Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola znajduje się na stronie internetowej. Jak widzimy sukcesywnie posuwają się prace przy budowie naszego przedszkola.