Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V niedziela Wielkiego Postu -3 kwietnia 2022 r.

Za tydzień po Mszy św. o 11. 30 spotkanie z młodzieżą do bierzmowania i rodzicami

Za tydzień po Mszy św. o 10.00 spotkanie z dziećmi do I Komunii Świętej i rodzicami

W tygodniu przypada I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

Za tydzień Niedziela Palmowa przychodzimy do świątyni z palmami. Zachęcam dzieci, aby w domu, w szkole na katechezie do przygotowania palm wielkanocnych. Dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej proszę niech pomogą rodzice w wykonaniu palm, które przyniosą na Msze św. o godz. 10.00.

Gloriosa Trynita zaprasza na Seminarium Nowego Życia w Trójcy świętej, które rozpocznie się 20 kwietnia 2022 r. Przez 7 spotkań- katechez będziemy rozważać główne tematy naszej wiary. Zapraszam serdecznie do udziału.

W najbliższy piątek Droga Krzyżowa ulicami Miasta – Ełk. rozpoczęcie o godz. 19.00 przy pomniku św. Jana Pawła II. Nasza Parafia niesie krzyż od początku Drogi Krzyżowej do I Stacji. Harcerze niosą pochodnie wokół krzyża. W kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla najstarszych i tych co nie mogą uczestniczyć w miejskiej.

Za tydzień po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary na Kwiaty do Grobu Pańskiego.

W tygodniu pożegnaliśmy śp. Witolda Kopiczko w jego intencji: Wieczny odpoczynek……