Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 luty 2019 r.

1. W parafii naszej w dniach 28 luty ( czwartek) – 3 marca( niedziela) 2019 r.
trwać będą Rekolekcje Ewangelizacyjne dla małżeństw. Rekolekcje rozpoczynają się każdego dnia Mszą św. o godz.18.30 a kończą w niedzielę mszą św. o g. 11.30. Poprowadzi je ks. Łukasz Bugała CRL wraz z zespołem ewangelizacyjnym ze wspólnoty Domowego Kościoła.
Serdecznie zapraszamy.
2.W związku ze zbliżającymi się obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Klub Polonia Christiana organizuje spotkanie z Kajetanem Rajskim, redaktorem naczelnym Kwartalnika „Żołnierze Wyklęci” pod tytułem „Żołnierze Wyklęci – Obrońcy Wiary Katolickiej„. Spotkanie odbędzie się w Ełku, w niedzielę, 27 lutego o godzinie 18:00  na sali głównej, w Przedszkolu Katolickim „U Lolka”, ul. Jana Pawła II 23. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

3. Drodzy rodzice od 4 lutego trwają zapisy do Katolickiego Przedszkola „U Lolka” na nowy rok 2019/2020. Katolickie Przedszkole zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Zapewnia wysoką i wszechstronną jakość wychowania i edukacji. Wychowujemy od najmłodszych lat do umiłowania Boga, Ojczyzny i drugiego człowieka. Bogata oferta zajęć dodatkowych pomoże rozwinąć Boże talenty i zdolności, które drzemią w dzieciach. Przedszkole honoruje Kartę Dużej Rodziny. Każdego 15 miesiąca– lutego, marca i kwietnia to dzień otwarty Katolickiego Przedszkola. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do obejrzenia placówki oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola. Polecamy również naszą stronę internetową www.przedszkle.elk.pl
4. Parafia Chrystusa Sługi w Ełku na Konieczkach rozpoczyna Katechezy Nowej Ewangelizacji dla dorosłych i młodzieży w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00. Polecam można skorzystać.

5. Kto by chciał dołączyć do nauki gry w szachy dzieci w wieku od 5 do 14 lat zapraszam w środę lub w czwartek o godz. 18.00 na dużej sali katolickiego Przedszkola „U Lolka” . Gra w szachy wzmacnia pamięć, rozwija myślenie matematycznie i logicznie. Zajęcia prowadzi instruktor szachowy i sędzia.
6. Jutro wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszam osoby w podeszłym wieku i chore po Mszy św. o 17.00 do udzielenia Sakramentu Chorych.

7. 18 lutego o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Duchu Świętym zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę się i adorację Najświętszego Sakramentu.

8. Dzisiaj po Mszy św. o 10.00 spotkanie klas III do Komunii św. Po Mszy o 11.30 bierzmowanych. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 spotkanie klas II.