Ogłoszenia duszpasterskie

Msze Święte:
niedz. 8.00, 10.00 dla dzieci,
11.30 suma,17.00
w tygodniu: pn.- sob. 7.15, 17.00

Biuletyn Parafialny, zapraszamy do lektury kolejnych numerów naszego wydawnictwa

czytaj więcej »

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 luty 2019 r.

1. W tym tygodniu w dniach 28 luty ( czwartek) – 3 marca( niedziela) 2019 r. trwać będą Rekolekcje Ewangelizacyjne dla małżeństw. Rekolekcje rozpoczynają się każdego dnia Mszą św. o godz.18.30 a kończą w niedzielę mszą św. o g. 17.00. Poprowadzi je ks. Łukasz Bugała CRL wraz z zespołem ewangelizacyjnym ze wspólnoty Domowego Kościoła.

Serdecznie zapraszamy. Jeśli jest potrzeba, dzieci będą pod opieką w przedszkolu.

2.W tym tygodniu też w środę 27 lutego o godz. 18.00 spotkanie z Kajetanem Rajskim, redaktorem naczelnym Kwartalnika „Żołnierze Wyklęci” pod tytułem „Żołnierze Wyklęci – Obrońcy Wiary Katolickiej„. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

3. Drodzy rodzice od 4 lutego trwają zapisy do Katolickiego Przedszkola „U Lolka” na nowy rok 2019/2020. Katolickie Przedszkole zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Zapewnia wysoką i wszechstronną jakość wychowania i edukacji. Wychowujemy od najmłodszych lat do umiłowania Boga, Ojczyzny i drugiego człowieka. Bogata oferta zajęć dodatkowych pomoże rozwinąć Boże talenty i zdolności, które drzemią w dzieciach. Przedszkole honoruje Kartę Dużej Rodziny. Każdego 15 miesiąca– lutego, marca i kwietnia to dzień otwarty Katolickiego Przedszkola. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do obejrzenia placówki oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola. Polecamy również naszą stronę internetową www.przedszkle.elk.pl

4. Wspólnota „Odnowa w Duchu św. zaprasza serdecznie na adorację Najświętszego Sakramentu w Niedzielę po Mszy św. o 17.00.

5. W tygodniu I Piątek i I sobota miesiąca od 15.00 adoracja NS, Msze św.: 7.15, 17.00 i rekolekcyjna 18.30. Zapraszam zwłaszcza na rekolekcyjną.

6. Dzisiaj po Mszy św. o 10.00 spotkanie klas III do Komunii św.