V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2017 r.

1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej i rodzicami. Przypominam o odpowiedziach na zadane pytania.

2. Pamiętajmy, aby licznie przybyć 26 lutego na pierwszą wizytację biskupią w parafii.

3. W sobotę 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Ksiądz biskup Jerzy Mazur zaprasza na Mszę św. do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie będzie sprawował Mszę św. o godz. 12.00. U nas podczas Mszy św. o godz. 17.00 udzielimy sakramentu namaszczenia wszystkim chorym.

4. Zachęcam- jest możliwość zapisania się do Nieustannej Nowenny do Ducha Świętego.

5. Zachęcam do zabrania ze sobą prasy katolickiej po Mszy św.

6. Bóg zapłać za zebranie dekoracji bożonarodzeniawej z kaplicy.

7. W drugim tygodniu ferii zorganizowaliśmy wyjazd do Supraśla. Uczestniczyło 85 osób. Zachęcam do udziału dzieci i młodzież, to nauka samodzielności, odkrywanie i rozwijanie talentów. Mieliśmy ciewkawe spotkanie z podróżnikiem, który opowiadał o podróży do Chin i Tybetu. Nawiedziliśmy Muzeum Ikon w Supraślu i Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku. Koszt 120 zł za 5 dni z pełnym wyżywienem. W wakacje planujemy obóz harcerski w bazie „Orle gniazdo” polecam i serdecznie zapraszam do udziału.

8. Brakuje 5 rodzin, które złożą ofiarę 150 zł na rzecz rodziny z Iranu w ramach akcji „Rodzina rodzinie”. Okazana pomoc to wielki dar potrzebującym wsparcia.