VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2017 r.

1. Podaję program wizytacji kanonicznej biskupiej – pierwszej w historii parafii  26 luty 2017 r. – niedziela:

godz. 8.00 Ingres – przywitanie J. E. Biskupa i Msza Święta.

(w powitaniu i Mszy św. uczestniczy  Parafialna Rada i członkowie Żywego Różańca św. Jana Pawła II w św. Faustyny).  Powitanie przez dzieci, młodzież, przedstawiciela Rady Parafialnej .Sprawozdanie Ks. proboszcz.

Po Mszy świętej ok. godz. 9.15. spotkanie w przedszkolu z  Parafialną Radą i członkami Caritas.

Godz. 10.30 – spotkanie Bp. Jerzego Mazura z  ministrantami i lektorami.

Godz. 11.00 Msza Święta (przyjęcie do grona lektorów i ministrantów)

( uczestniczą dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, członkowie Róży rodziców za dzieci św. Rity, św. Stanisława Kostki, św. Franciszka i św. Hiacynty)

Po Mszy św. ok. 12.15 spotkanie ze wspólnotami działającymi w parafii:

Koła Różańcowe, Gloriosa Trynita, Odnowa w Duchu Świętym „Apostołowie Pana”

Ruch Rodzin Nazaretańskich, Akcja Katolicka, Nieustanna Nowenna Uczniów Chrystusa

Godz.  13.00 Obiad  z księżmi z dekanatu.

17.00 Msza święta (oprawa wspólnota Gloriosa Trynita i Odnowa w Duchu Świętym) udział młodzież przygotowująca się do bierzmowania .

Pożegnanie biskupa.

Kolacja  z rodzinami księży i zakonnic pochodzących z parafii.

30. 03. 2017 r. ( Czwartek ) godz. 11.00 -Wizyta w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Marii Konopnickiej

2. Zebraliśmy 20 rodzin które wesprą rodzinę z Syrii w  ramach akcji „Rodzina rodzinie”.  Bóg zapłać. Będzie to dar ołtarza na Mszy świętej o 17.00 podczas wizytacji kanonicznej.

3. W oczekiwaniu na wizytację jako dar diecezji ofiarujemy nowennnę różańcową w intencji naszej Diecezji Ełckiej – 25 marca będziemy obchodzili 25 lecie powstania diecezji. Każdego dnia o godz. 16.30

Modlitwę rozpoczniemy 17 lutego wg porządku:

17 luty -piątek – Róża  Różańcowa Rodziców za dzieci im. św. Franciszka i Hiacynty

18 luty -sobota – Róża Różańcowa św. Jana Pawła II

19 luty -niedziela – Gloriosa Trynita

20 luty – poniedziałek –  Róża Różańcowa św. Jana Pawła II

21 luty – wtorek – Ruch Rodzin Nazaretańskich

22 luty – środa – Róża  Różańcowa Rodziców za dzieci im. św. Rity

23 luty -czwartek  – Róża  Różańcowa Rodziców za dzieci im. św. Stanisława Kostki

24 luty – piątek – Róża Różańcowa św. Jana Pawła II

25 luty -sobota – Odnowa w Duchu Świętym ” Apostołowie Pana”